Jānis Ozols: kā bijušais sportists izārstējis no sāpēm locītavās un mugurā.

Vai ir iespējams vēl būt brīvām, veselām un aktīvām, ja jums sāp locītavas un jums ir artrīts? – Es saku: - protams!

Es gribētu jums pastāstīt vēsturi par savu slimību un par ceļu veselībai. Es esmu nejaunais vīrietis 57 gadu vecs, man ir liela ģimene: mans jaunākais bērns ir nepabeidzis skolu. Jaunībā es nopietni aizrāvās ar airēšanas sportu, vedu aktīvu dzīvesveidu. Pēc tam, kad pārstāju nodarboties ar sportu, guva lieko svaru, un tad parādījas sāpes locītavās. Vienā dienā saslima elkonis, pēc tam uztūka plaukstas pamats, velāk kāja...

No sakumā es negribēju iet slimnīcā un dzēru anestēzijas līdzekļus, bet sāpes atnāca vēl un vēl. Es esmu bijis kā invalīds: nevarēju kustēties, darīt parastas darbas mājā. Katru rītu nezināju, vai vakarā varētu griezties no darba pats? Dažreiz nevarēju pacelt krūzi vai karoti rokā, mana sieva darīja visu mājas darbu viena, es vairs nevarēju pacelt vai pārvietot mēbeles, remontēt un vadīt mašīnu, pat piesprādzēt pogas, lai gan nav bijis vecu cilvēku.

Ka es ārstējos?

Man ilgi izmeklēja ārsti, kuri rekomendēja aizvien jaunus medikamentus un procedūras, bet nekas nepalīdzēja. Pretsāpju zāles tikai likvidēja simptomus, bet sāpes atgriezās, pluss izraisīja sāpes kuņģī. Uz to laiku, pagaidām es ne atrodu efektīvs līdzeklis, man dažadas reizes darīja punkciju, lai noņemt šķidrums. Un pēdējo reizi, kad dara punkciju, jau paradījās strutas, tāpēc arsts man ieteica gatavoties operācijai. Man gaidījusi dārga un bīstama operācija, es varētu palikt ratiņkrēslā...

Man palīdzēja sieva!

Agnese visu laiku meklēja un jautāja visus pazīstamus, un vienā dienā viņas darbiniece teica, kā ir tāds krems-vasks ZDOROV, kas jau palīdzēja izārstēt locītavas viņas vecākus. Vispirms es domāju, ka tas nevarētu būt, kā kads krems var palīdzēt man. Bet sieva nopirka pirmo iepakojumu un es mēģināju...

Krems-vasks palīdzēja ātri un nemanāmi: man vienkārši ir nogājusi tūska un es varēju pakustināt roku, nejūtot sāpes. Sākumā es domāju, ka tas darbojas kā pretsāpju līdzeklis, jo pēc tam, kad sāpes būtiski, pēc 5-10 minūtēm pariet. Bet pēkšņi es saprotu, ka man kļuva daudz vieglāk ar locītavām. Krēms-vasks pilnībā sastāv no dabīgām sastāvdaļām un pēc dažām lietošanas dienām, kad es vairs nedzīrdēju citus zāles, man pārstāja sāpēt kuņģis.

Tagad es dzīvu normālā dzivi!

Varu darīt visu, lai palīdzētu sievai mājas darbus, iet pastaigāties ar bērniem, braukt ar mašīnu, es esmu pilns spēka un enerģijas, neskatoties uz vecumu. Locītavas mani vairs netraucē.

Tātad, kam ir artrīts, muguras sāpes vai osteoartrīts, kuram ir locītavās un mugursāpes, ņemiet manu informatīvu piezīmi: krems-vasks ZDOROV.
Komentārus

 1. Jau mēnesis lietoju kremu-vasku ZDOROV. Ļoti apmierināta ar rezultātu. Un agrāk, osteohondrozes dēļ biju it kā vecene. Krēms man dāvināja jaunu un ērtu dzīvi. Tas darbojas ļoti ātri: krems ZDOROV noņem sāpes 5 minūtēs laika!

 1. Sakiet, lūdzu, vai ir patiešam tads brīnums, kā Jus rakstāt? Man ir artrīts . Sakarā ar šo pastāvīgas sāpes visos ekstremitātēs. Nekas nepalīdz, ne masāžas, ne injekcijas. Tagad es ļoti ceru uz kremu-vasku ZDOROV!

 1. Esmu pārliecināts, Aleksejs, ka krems-vasks ZDOROV Jums palīdzēs. Visa musu ģimene izmanto kremu!

 1. Es pasūtīju manai draudzenei, viņa dzīvo viena, ļoti mokās no sāpēm locītavās, nevar pat sevi kopt! Ceru ka varētu palīdzēt!

 1. Krems-vasks ZDOROV, noteikti palīdzēs – tas ideāli atvieglo sāpes un izārstē no artrozes. Pluss, ka mainīja mana sievа, tas ir labs ādai!

 1. Paldies par jusu stāstu, Jānis. Agrāk es man sāpēja mugura, nevarēju kusties. Tagad, muguras sāpes mazāk.. Krems-vasks ZDOROV ir kļuvis par manu "burvju nūjiņu "

 1. Es Kremu-vasku ZDOROV pirmo reizi nopircis savai sievai, tieši sākant neticēju, kad kaut kāds krems var palīdzēt, jā ārsti nevarēja, vai negribēja? Bet tās strādā ļoti labi. Pēctam es pats par savu artrītu kreisās kāja ir aizmirsis.

 1. Jānis, pasūtīju Kremu-vasku ZDOROV pēc jūsu padomes. Bet sāpes griežas ļoti ātri!. Sāpes tas tiešām velk nost ļoti ātri. Bet tas darbojas 16-18 stundas, nevis 24. Kas ir nepareizi?

 1. Kristine, es neesmu mediķis, un tikai cilvēks, kuru izārstēja krems-vasks ZDOROV. Turpiniet lietot šo krēmu. Es esmu pārliecināts, ka galu galā, tas ietaupīs jums no sāpēm.

 1. Paldies, Jānis! Pateicoties Kremam-vaskam ZDOROV, es atkal sāku kustaties! Esmu vēl brīvs! Tagad nevajag nekadu palīdzību! Agrāk ne varēju ne sēdēt, ne stāvēt. Es jau sāku staigāt ar nūju, bet es esmu tikai 55.

 1. Es gribētu teikt, krems-vasks ZDOROV arī palīdzēja man ārstēt tūskas. Mani ieteicas šo lietot mans ārsts, tūskas pariet ātri un man vairs nav problemas ar kuņģi.

 1. Es esmu priecīgs, ka preparāts palīdzēja ar tūskām arī.

 1. Rudolfs | trīs nedēļas atpakaļ | 17:18 raksta:

  Es esmu autovadītājs un sāpes mugurā un kājās (ceļos) ir mana arodslimība. Krems-vasks ZDOROV palīdz atri. Tagad krējums ir manā aptieciņā vienmēr.

 1. Paldies! Krems-vasks ZDOROV man ļoti palīdzēja. Aizmirstu par sāpēm locītavās!

 1. Paldies, Jānis par padome! Pateicoties kremam-vaskam ZDOROV, es esmu kļuvusi par pilnīgu vecmāmiņu savām mazbērniem!

 1. Krems-vasks ZDOROV, bez šaubām palīdz. Bet ne 24 stundas. Bet būtu tik labi…

 1. Darbs man ir uz kājām, un bieži vajag pieliekties. Krems-vasks ZDOROV mazina sāpes un tūskas uz kājām. Pēc darbadienas beigās tikai bija slikti. Pagaidām labāk.

 1. Es esmu ļoti apmierināta. Patiešām jaunas paaudzes zāles. Tas samazina locītavu sāpes ļoti ātri!

 1. Olga | divas nedēļas atpakaļ | 10:23 raksta:

  Loti labs preparāts, strādā!

 1. Krems-vasks ZDOROV– ļoti labs preparāts. Pasūtīju pie oficiāliem dīlerēm, Esmu ļoti apmierināts! Tas palīdz ātri un ilgtermiņi. Man, diemžēl, ir muguras sāpes un osteoartrīts. Tagad ieteicu visiem pasūtīt tikai šo kremu.

Jūsu komentārs

Jūsu e-mails būs neredzams. Obligātie lauki lūdzu aizpildiet *


USG

Report